Nalezené produkty
Search - SP Page Builder
Search - Kategorie
Search - Kontakty
Search - Obsah
Search - Kanály
Search - Štítky
 x 

Nejčastější dotazy

 

SEDLA:

Vyrábíte sedla i na zakázku nebo nabízíte jen konfekční velikosti?

Sedla vyrábíme především na zakázku - více o pasování se dočtete zde. Samozřejmě nabízíme i klasické modely sedel v nejběžnějších velikostech. Aby sedlo správně sedělo, je doporučeno i v případě zájmu o základní typ sedla v některé běžné velikosti přeci jen koně změřit.

 

Mám Vaše sedlo, ale vyměnil jsem koně, kterému bohužel tento typ nebo velikost nesedí. Dá se s tím něco dělat?

V takovém případě doporučujeme koně přeměřit. Pokud se jedná pouze o nepadnoucí komoru, ještě to nutně nemusí znamenat, že musíte koupit sedlo nové a toho starého se zbavit. Pokud je problém skutečně jen ve velikosti komory, pak Vám můžeme pomoci. Jsme schopni provést přeformování. Lze jí od dané velikosti udělat až cca o 3 velikosti větší nebo cca o 3 velikosti menší. Vždy ale záleží na konkrétním typu sedla a vždy to vyžaduje konzultaci s panem Hauzrem!

 

Mám Vaše sedlo, ale sesedla se mu vycpávka polštářů, je možné jej reklamovat?

Nikoliv. Sesedání vlny polštáře je běžný proces, který není na závadu - nelze jej kvalifikovat jako vadu. Jednou za čas je ale třeba sedlo docpat. Jedná se o běžnou věc, kterou je dobré dělat cca 1x za 2 roky, to se liší např. četností použití, zatížením sedla atd. Docpání našich sedel stojí 2178,- Kč včetně DPH 21%. Docpání cizích sedel stojí 3025,- Kč a přecpání našich sedel 3630,- Kč.

 

OSTATNÍ ZBOŽÍ:

Máte na prodejně zboží, které vidím na e-shopu?

Ano, veškeré zboží, které můžete vidět a e-shopu, máme na prodejně. Je však možné, že se ještě ten samý den prodá a nebude ještě z e-shopu staženo. Doporučujeme si tedy zboží telefonicky zarezervovat nebo si alespoň ověřit jeho dostupnost.

Otevírací doba
kamenné prodejny

  • Po - Pá
    9:00 - 11:30
    12:00 - 18:00
  • So 9:00 - 12:00 

 

Kontakt