Nalezené produkty
Search - SP Page Builder
Search - Kategorie
Search - Kontakty
Search - Obsah
Search - Kanály
Search - Štítky
 x 

Sedla na zakázku

Pasování sedla na zakázku

Pro výrobu našeho sedla na zakázku je potřeba koně změřit - napasovat sedlo. Pasování sedel značky Jan Hauzr provádíme nejen kolem Prahy, ale i ve vzdálenějších oblastech a nyní i v zahraničí. Cena za každou započatou hodinu konzultace/měření je 1000 Kč. Cena dopravy se řeší po dohodě se specialistou, který Vás navštíví.  Pokud se domluví více zájemců v jednom místě, je samozřejmě možné mezi ně částku za dopravu rozpočítat.

Pasování provádí profesionálové ve svém oboru. Náš odborník přijede do Vaší stáje přibližně se 60 sedly. Naměří koně speciálními měrkami, z nichž každá má jinou platformu, a sdělí Vám jakou velikost a jaké sedlo Váš kůň může a nemůže mít. Následuje dohoda s majitelem či jezdcem (co od sedla očekává, jaké odvětví jezdectví preferuje, dále se přihlíží i k tělesným proporcím jezdce a finančním možnostem majitele). Je možné, že si vyberete ze sedel, která má náš specialista k dispozici na místě. Ve většině případů se sedlo musí vyrobit dle naměřených hodnot na zakázku.

Po domluvě je možné dovézt koně k naší prodejně. 

V poslední době se čas od času stává, že si nás zájemce o sedlo zavolá a po zralé úvaze nejsme schopni  sedlo napasovat, protože koník má zdravotní problémy, které je potřeba nejdříve odstranit (bolavá záda, špatně udržovaná či rostlá kopyta atd.). V těchto případech se musí výroba sedla odložit na příznivější období. Nejsme z těch, kteří za každou cenu musí sedlo prodat. Velmi nám záleží na spokojenosti obou zúčastněných bytostí. A to dlouhodobě! 

PRO ZMĚŘENÍ A PASOVÁNÍ SEDEL NA MÍRU KONTAKTUJTE NAŠE SPECIALISTY NA SEDLA. PŘI KONTAKTOVÁNÍ SPECIALISTŮ BUĎTE SHOVÍVAVÍ A TRPĚLIVÍ. JE MOŽNÉ, ŽE SPECIALISTA ZROVNA ŘÍDÍ ČI SE VĚNUJE ZÁKAZNÍKOVI. DĚKUJEME.

NENECHÁVEJTE NÁKUP SEDLA NA POSLEDNÍ CHVÍLI! VÝROBA SEDLA, KTERÉ NENÍ MOMENTÁLNĚ SKLADEM, TRVÁ CCA 3 TÝDNY AŽ MĚSÍC, SPECIÁLNÍ EDICE I DÉLE. VŠE POTŘEBUJE SVŮJ ČAS A ENERGII.

 

KONTAKTY

ZBYNĚK HAUZR: 603 529 753

JAN HAUZR ml: 739 000 860 

 

NÁHLED SEDEL ZDE

 

Otevírací doba

  • Po - Pá
    9:00 - 11:30
    12:00 - 18:00
  • So 9:00 - 12:00 

Kontakt